Eldningsförbud i Kronobergs län

Eldningsförbud gäller i hela Kronobergs län från den 12 juni klockan 8.00 och tills vidare.

Stäng meddelande

Kontakta Norregårdskolan

Kontaktuppgifter till personal på Norregårdskolan.

Frånvaroanmälan

Se Frånvaroanmälan

Rektor

Anneli Karlsson
Telefon: 0470-418 77
E-post: anneli.karlsson@vaxjo.se

Biträdande rektor

Andreas Tornéus
Telefon: 0470-416 84
E-post: andreas.torneus@vaxjo.se

Biträdande rektor

Annika Löwenadler
Telefon: 0470-79 63 25
E-post: annika.lowenadler@vaxjo.se

Adminstratörer

Charlotte Apraxin
Telefon: 0470-418 65
E-post: charlotte.apraxin@vaxjo.se

Ann-Sofie Hjalmarsson
Telefon: 0470-418 74
E-post: ann-sofie.hjalmarsson@vaxjo.se

Studie- och yrkesvägledare

Maria Hammar
Telefon: 0470-418 68
E-post: maria.hammar@vaxjo.se

Kurator

Ilona Nagy Blomkvist
Telefon: 0470-418 70
E-post: ilona.nagy-blomkvist@vaxjo.se

Skolsköterska

Kristina Lekberg
Telefon: 0470-418 69
E-post: kristina.lekberg@vaxjo.se

Köket

Telefon: 0470-418 71

Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 17 februari 2021
Förskola och skola