Kontakta Teleborg centrum

Kontaktuppgifter till personal på Teleborg centrum.

Frånvaroanmälan

Se Frånvaroanmälan

Expeditionens öppettider

Måndag- fredag 08.00-12.00
Telefon: 0470-419 34


Rektorer, grundskolan

Mathias Ahrn
Telefon: 0470-419 30
E-post: mathias.ahrn@vaxjo.se

Cecilia Widqvist
Telefon:
E-post: cecilia.widqvist@vaxjo.se

Samordnare, grundskolan & IB

Marie Karlsson
Telefon: 0470-419 34
E-post: marie.karlsson7@vaxjo.se

Samordnare, grundskolan & grundsärskolan

Ewa Bard
Telefon: 0470-419 45
E-post: ewa.bard@vaxjo.se

Rektor, grundsärskolan

Linus Skarp
Telefon: 0470-419 21
E-post: linus.skarp@vaxjo.se

Biträdande rektor, grundsärskolan

Stina Dahlström Ohlson
Telefon: 0470-79 63 65
E-post: stina.dahlstromohlson@vaxjo.se

Vaktmästare

David Valdebenito
Telefon: 0470-419 35

HL-team 7ABC

Telefon: 0470-73 47 92

HL-team 7DEF

Telefon: 0470-419 44

HL-team 8ADE

Telefon: 0470-419 43

HL-team 8BCF

Telefon:

HL-team 9ABC

Telefon: 0470-73 47 93

HL-team 9DEF

Telefon: 0470-419 42

HL-team IB

Telefon:

Grundsärskolan

Telefon: 0470-419 60

Fritidsgården på TC

Telefon: 0470-411 88

Skolsköterska

Susanne Karlsson
Telefon: 0470-419 37
E-post: susanne.karlsson5@vaxjo.se

Kurator

Åsa Mönster
Telefon: 0470-432 94
E-post: asa.monster@vaxjo.se

Studie- och yrkesvägledning

Catrin Lindström
Telefon: 0470-419 36
E-post: catrin.lindstrom@vaxjo.se

IB-koordinator

Shane Lewis
Telefon: 0470-419 22
E-post: shane.lewis@skola.vaxjo.se

Köksansvarig

Marcus Ulmås
Telefon: 0470-419 39
E-post: marcus.ulmas@vaxjo.se

Skolbibliotek

Telefon: 0470-414 68


Skriv ut
Senast uppdaterad: 5 juli 2019
Förskola och skola