Planerat it-underhåll leder till störningar i e-tjänster, webbplatser och molntjänster i helgen

Fredag och lördag den 13-14 maj kan det bli störningar, helt eller delvis, på datasystem och internettjänster som du är van att använda vid kontakten med Växjö kommun.

Stäng meddelande

Administration och övrig personal

Här finns kontaktuppgifter till administration och övrig personal.

Reception

Marica Lindqvist

E-post: marica.lindqvist@vaxjo.se
Telefon: 0470-419 00

Elevexpedition

Erika Birath

E-post: erika.birath@vaxjo.se
Telefon: 0470-435 74

Ekonom

Sofia Petersson

E-post: sofia.petersson@vaxjo.se
Telefon: 0470-431 75

Vaktmästeri

Mats Fridlund

E-post: mats.fridlund2@vaxjo.se
Telefon: 0470-418 96

Jan-Olof Johnsson

E-post: jan-olof.johnsson@vaxjo.se
Telefon: 070-983 44 99

Bibliotek 

Lina Cesar

E-post: lina.cesar@vaxjo.se
Telefon: 0470-419 03

Planerare

Anton Altgård

E-post: anton.altgard@vaxjo.se
Telefon: 0470-418 94

IT-Samordnare

Ola Durborg
Telefon: 0470-79 64 16
E-post: ola.durborg@vaxjo.se

Service

Pia Johansson

E-post: pia.johansson2@vaxjo.se
Telefon: 070-239 47 26

Praktiksamordnare

Linda Gunneriusson

E-post: linda.gunneriusson@vaxjo.se
Telefon: 070-952 40 11

Silvana Saglamoglu

E-post: silvana.saglamoglu@vaxjo.se
Telefon: 0470-435 57

Lärarassistenter

Evelin Hindrikes - BF, VF, VO

E-post: evelin.hindrikes@vaxjo.se
Telefon: 0470-418 86

Nadine Hindieh - EE, TE

E-post: nadine.hindieh@vaxjo.se
Telefon: 0470-73 46 85

Resurspedagoger

Linda Romanenko

E-post: linda.romanenko@vaxjo.se

Christian Tornefelt

E-post: christian.tornefelt@vaxjo.se

Emilia Lindqvist

E-post: emilia.lindqvist@vaxjo.se

Tomoko Yamashita Martin

E-post: tomoko.martin@vaxjo.se

Ubavka Curlinova

E-post: ubavka.curlinova@vaxjo.se

Personal 11-gården

Jacobsen, Mattias

E-post: mattias.jacobsen@vaxjo.se

Josefsson, Beatrice

E-post: beatrice.josefsson@vaxjo.se

Kalajdzic, Denis

E-post: denis.kalajdzic@vaxjo.se

Kontakter

Senast uppdaterad: 3 maj 2022