Administration och övrig personal

Här finns kontaktuppgifter till administration och övrig personal.

E-post (om inte annat anges): förnamn.efternamn@vaxjo.se

Växjö kommuns kontaktcenter

Telefon: 0470-410 00 

Reception
Elevexpedition
Ekonom
Vaktmästeri
Bibliotek
Planerare
Service
Praktiksamordnare
Lärarassistenter
Resurspedagoger
Personal 11-gården

Reception

Marica Lindqvist

E-post: marica.lindqvist@vaxjo.se
Telefon: 0470-419 00

Elevexpedition

Erika Birath

E-post: erika.birath@vaxjo.se
Telefon: 0470-435 74

Ekonom

Sophia Petersson

E-post: sophia.petersson@vaxjo.se
Telefon: 0470-431 75

Vaktmästeri

Mats Fridlund

E-post: mats.fridlund@vaxjo.se
Telefon: 0470-418 96

Jan-Olof Johnsson

E-post: jan-olof.johnsson@vaxjo.se
Telefon: 070-983 44 99

Bibliotek 

Lina Cesar

E-post: lina.cesar@vaxjo.se
Telefon: 0470-419 03

Planerare

Anton Altgård

E-post: anton.altgard@vaxjo.se
Telefon: 0470-418 94

Service

Pia Johansson

E-post: pia.johansson2@vaxjo.se
Telefon: 070-239 47 26

Praktiksamordnare

Birgitta Landebring

E-post: birgitta.landebring@vaxjo.se
Telefon: 0470-417 83

Silvana Saglamoglu

E-post: silvana.saglamoglu@vaxjo.se
Telefon: 0470-435 57

IT-Support

Anthon Israelsson

E-post: ITsupport@utb.vaxjo.se
Telefon: 0470-419 27

Lärarassistenter

Nadine Hindieh - EE, TE

E-post: nadine.hindieh@vaxjo.se
Telefon: 0470-73 46 85

Evelin Hindrikes - BF, VF, VO

E-post: evelin.hindrikes@vaxjo.se
Telefon: 0470-418 86

Marlena Jolanta Beling - IM

E-post: marlena.jolantabeling@vaxjo.se

Resurspedagoger

Linda Romanenko

E-post: linda.romanenko@vaxjo.se

Christian Tornefelt

E-post: christian.tornefelt@vaxjo.se

Emilia Lindqvist

E-post: emilia.lindqvist@vaxjo.se

Tomoko Yamashita Martin

E-post: tomoko.martin@vaxjo.se

Ubavka Curlinova

E-post: ubavka.curlinova@vaxjo.se

Personal 11-gården

Jacobsen, Mattias

E-post: mattias.jacobsen@vaxjo.se

Josefsson, Beatrice

E-post: beatrice.josefsson@vaxjo.se

Kalajdzic, Denis

E-post: denis.kalajdzic@vaxjo.se

Skriv ut
Senast uppdaterad: 8 oktober 2019
Teknikum